BioMeeting 2024 - Konferencja Studenckich Kół Naukowych

Biomeeting  2024 - Konferencja Studenckich Kół Naukowych


BioMeeting to tradycyjne spotkanie studenckich kół naukowych związanych z tematyką bioinformatyki oraz inżynierii biomedycznej. Wydarzenie stanowi doskonałą okazję dla uczestników by poszerzyć swoją wiedzę, dzielić się doświadczeniem oraz nawiązać nowe kontakty.
 
Konferencja trwa przez trzy dni, a w jej trakcie studenci mają możliwość uczestniczenia w inspirujących wykładach, prowadzonych przez nauczycieli akademickich oraz w sesjach posterowych, podczas których uczestnicy mogą prezentować swoje badania, wymieniać się pomysłami oraz zdobytym doświadczeniem.
 
Dodatkowym elementem wydarzenia jest wspólna, piesza wycieczka oraz integracyjny grill, które są świetną okazją do kontynuowania inspirujących rozmów oraz nawiązywania nowych znajomości.
 
W tegorocznej edycji spokania Studenckich Kół Naukowych zainteresowanych zagadnieniami związanymi z bioinformatyką i biologią obliczeniową wezmą udział studenci z 5 kół naukowych z uczelni w całej Polsce - AKN BioNanopor oraz KN Signum z Politechniki Wrocławskiej, KNSB In Silico z Uniwersytetu Jagiellońskiego, KN Bioinformatyków z Uniwersytetu Warszawskiego i BioSKN z Politechniki Śląskiej.
 
BioMeeting to nie tylko nauka, to także możliwość budowania społeczności, dzielenia się pasją oraz inspirującej wymiany myśli. Dołącz do nas i wspólnie odkrywajmy fascynujący świat bioinformatyki i inżynierii biomedycznej!

Dates: May 24, 2024 - May 26, 2024
Location: Kroczyce, Jura Krakowsko-Częstochowska

Conference menu


Partnerzy

  

  

Organizatorzy: